O nás arrow COVID 19
COVID 19 PDF Tisk E-mail
Napsal Administrator   
Středa, 24 březen 2021

Všem rybářům.

Na rybníku Mokřad jsme zavedli ATG testovací režim na COVID 19. Pro rybáře a jejich doprovod, kteří tráví u nás dobu delší jak 12 hodin, případně rybolov s rybářskou chatkou, budeme vyžadovat negativní test na COVID 19.

Test s potvrzením o negativním ATG, PCR testem na COVID 19 si zajistíte před nástupem na objednaný rybolov, ne starší 48 hod. Pokud nebudete mít možnost získat test na COVID 19, před nástupem na rybolov, tak Vám test na COVID 19 provedeme přímo na rybníku s následným potvrzením o výsledku a registrací do zdravotního systému. Tento test je však zpoplatněn.

Cena testu aktuálně je cca160,-Kč, ale určitě se bude v čase snižovat s ohledem na jejich dostupnost.

Po 72 hodinách platnosti testu na COVID 19, bude nutné s dalším pobytem u nás, provést další test.

Pokud někdo prodělal COVID 19, a je v pásmu do dvou měsíců, od prodělání nemoci, tak po předložení potvrzení o prodělání této nemoci, nebudeme vyžadovat žádné testy. Taktéž u osob, které jsou již očkovány na COVID 19 a mají 14 dnů po druhé vakcinaci, nebudou podstupovat shora uvedené testování.

Samozřejmě si můžete přinést i vlastní ATG test na Covid 19, u nás schválený, certifikovaný, kdy si samotestování provedete za naší účasti, vystavíme Vám potvrzení a s Vaším souhlasem ho zavedeme do zdravotního systému.

Víme, že všichni máte odpor k testování a všem podobným zákrokům na své osobě. Nám připadlo logické, tímto postupem jednak věci nákazy pomoci a na druhou stranu též uchránit provoz. To jistě chápete, že pokud by vznikl infekční problém v možné nákaze na rybníku Mokřad, tak asi bude provoz zastaven. Hodně lidí bude vystaveno trasování, hodně lidí to může životně poznamenat. To snad nikdo nechce a tomuto nechceme napomáhat.

Pro odpůrce ATG testů z nosu, kdy výběr si provádíte sami 2cm od okraje nosu, budou i testy ze slin(žvýkačky) a i lízátka. Bude tu však cenově rozdílná hladina.

 

Pro pohyb v areálu, mimo lovné místo budeme vyžadovat respirátory minimálně třídy FFP2. Toto platí pro všechny zákazníky, kteří k nám přijíždějí, nejenom za rybolovem.

Proč tato opatření?

Nechceme, aby někdo od nás odcházel s pocitem, že nemá alespoň nějakou jistotu v to, čemu se říká: udělal jsem pro sebe a druhé maximum proti COVID 19.

Pokud se najdou jedinci, kteří nebudou ochotni podstoupit námi zavedená opatření, nebude jim naše služby schopni poskytnout a budou nuceni opustit soukromí areál.

Opatření s předložením ATG negativního testu se netýkají prodeje ryb, občerstvení a služeb s tím spojených.

Navenek sdělujeme, že náš personálu je pravidelně testován, za celou dobu nebyl nakažen na COVID 19.

Je jasné, že 100% ochrany pro Vás a pro nás nedokážeme zajistit, ale jaksi jsme v dané věci udělali maximum možného. Jak toto bude dlouho trvat, nedokážeme určit, ale určitě se těšíme na dobu, kdy tento stav co nejdříve zrušíme.

Proč až nyní?

Začíná sezóna na rybolov okořeněná i novou sezónou COVID 19.

Děkujeme za pochopení a udělejme všichni něco pro sebe a druhé.

Těšíme se na Vaši přízeň.

Držte se všichni.

Mokřad.

 

Aktualizováno ( Pátek, 26 březen 2021 )